UPM1J181MPD
UPM1J181MPD
Part Number:
UPM1J181MPD
Producent:
Nichicon
Opis:
CAP ALUM 180UF 20% 63V RADIAL
Arkusz danych:
1.UPM1J181MPD.pdf2.UPM1J181MPD.pdf
Wprowadzenie
Kupować UPM1J181MPD z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:63V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.394" Dia (10.00mm)
Seria:UPM
tętnienia prądu:790mA @ 120Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can
Inne nazwy:493-11127
UPM1J181MPD-ND
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:19 Weeks
Numer części producenta:UPM1J181MPD
Żywotność @ Temp.:5000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.197" (5.00mm)
Impedancja:75 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max):1.319" (33.50mm)
Rozszerzony opis:180µF 63V Aluminum Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 180UF 20% 63V RADIAL
Pojemność:180µF