UPM1J181MHD6
UPM1J181MHD6
Part Number:
UPM1J181MHD6
Opis:
CAP ALUM 180UF 20% 63V RADIAL
Arkusz danych:
1.UPM1J181MHD6.pdf2.UPM1J181MHD6.pdf
Wprowadzenie
Kupować UPM1J181MHD6 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:63V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.630" Dia (16.00mm)
Seria:UPM
tętnienia prądu:750mA @ 120Hz
Package / Case:Radial, Can
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:18 Weeks
Numer części producenta:UPM1J181MHD6
Żywotność @ Temp.:5000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.295" (7.50mm)
Impedancja:80 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max):0.669" (17.00mm)
Rozszerzony opis:180µF 63V Aluminum Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 180UF 20% 63V RADIAL
Pojemność:180µF