UPHW6121MHD
Part Number:
UPHW6121MHD
Opis:
CAP ALUM 120UF 20% 420V RADIAL
Arkusz danych:
1.UPHW6121MHD.pdf2.UPHW6121MHD.pdf
Wprowadzenie
Kupować UPHW6121MHD z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:420V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.630" Dia (16.00mm)
Seria:UPH
tętnienia prądu:780mA
Package / Case:Radial, Can
temperatura robocza:-25°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:16 Weeks
Numer części producenta:UPHW6121MHD
Żywotność @ Temp.:2000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.295" (7.50mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):1.476" (37.50mm)
Rozszerzony opis:120µF 420V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 120UF 20% 420V RADIAL
Pojemność:120µF