Kupować UPHW6121MHD6 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| napięcie znamionowe: | 420V |
|---|---|
| Tolerancja: | ±20% |
| Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu: | - |
| Rozmiar / Wymiar: | 0.709" Dia (18.00mm) |
| Seria: | UPH |
| tętnienia prądu: | 800mA |
| Package / Case: | Radial, Can |
| temperatura robocza: | -25°C ~ 105°C |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 17 Weeks |
| Numer części producenta: | UPHW6121MHD6 |
| Żywotność @ Temp.: | 2000 Hrs @ 105°C |
| Główny odstęp: | 0.295" (7.50mm) |
| Impedancja: | - |
| Wysokość - Siedzą (Max): | 1.319" (33.50mm) |
| Rozszerzony opis: | 120µF 420V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Opis: | CAP ALUM 120UF 20% 420V RADIAL |
| Pojemność: | 120µF |