UPH2G680MHD
Part Number:
UPH2G680MHD
Opis:
CAP ALUM 68UF 20% 400V RADIAL
Arkusz danych:
1.UPH2G680MHD.pdf2.UPH2G680MHD.pdf
Wprowadzenie
Kupować UPH2G680MHD z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:400V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.492" Dia (12.50mm)
Seria:UPH
tętnienia prądu:540mA
Package / Case:Radial, Can
temperatura robocza:-25°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:18 Weeks
Numer części producenta:UPH2G680MHD
Żywotność @ Temp.:2000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.197" (5.00mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):1.398" (35.50mm)
Rozszerzony opis:68µF 400V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 68UF 20% 400V RADIAL
Pojemność:68µF