UPH2G330MPD
Part Number:
UPH2G330MPD
Producent:
Nichicon
Opis:
CAP ALUM 33UF 20% 400V RADIAL
Arkusz danych:
1.UPH2G330MPD.pdf2.UPH2G330MPD.pdf
Wprowadzenie
Kupować UPH2G330MPD z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:400V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.394" Dia (10.00mm)
Seria:UPH
tętnienia prądu:330mA
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can
temperatura robocza:-25°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:18 Weeks
Numer części producenta:UPH2G330MPD
Żywotność @ Temp.:2000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.197" (5.00mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):1.319" (33.50mm)
Rozszerzony opis:33µF 400V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 33UF 20% 400V RADIAL
Pojemność:33µF