UMW0J470MDD
UMW0J470MDD
Part Number:
UMW0J470MDD
Producent:
Nichicon
Opis:
CAP ALUM 47UF 20% 6.3V RADIAL
Arkusz danych:
1.UMW0J470MDD.pdf2.UMW0J470MDD.pdf
Wprowadzenie
Kupować UMW0J470MDD z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:6.3V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.197" Dia (5.00mm)
Seria:UMW
tętnienia prądu:45mA @ 120Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can
temperatura robocza:-40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:18 Weeks
Numer części producenta:UMW0J470MDD
Żywotność @ Temp.:1000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp:0.079" (2.00mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):0.236" (6.00mm)
Rozszerzony opis:47µF 6.3V Aluminum Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 47UF 20% 6.3V RADIAL
Pojemność:47µF