UMW0J220MDD
UMW0J220MDD
Part Number:
UMW0J220MDD
Producent:
Nichicon
Opis:
CAP ALUM 22UF 20% 6.3V RADIAL
Arkusz danych:
1.UMW0J220MDD.pdf2.UMW0J220MDD.pdf
Wprowadzenie
Kupować UMW0J220MDD z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:6.3V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.157" Dia (4.00mm)
Seria:UMW
tętnienia prądu:28mA @ 120Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can
temperatura robocza:-40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:16 Weeks
Numer części producenta:UMW0J220MDD
Żywotność @ Temp.:1000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp:0.059" (1.50mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):0.236" (6.00mm)
Rozszerzony opis:22µF 6.3V Aluminum Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 22UF 20% 6.3V RADIAL
Pojemność:22µF