UHE1V561MPT
UHE1V561MPT
Part Number:
UHE1V561MPT
Opis:
CAP ALUM 560UF 20% 35V RADIAL
Stan ołowiu / status RoHS:
Zawiera ołów / RoHS niezgodny
Dostępna Ilość:
16171 Pieces
Arkusz danych:
1.UHE1V561MPT.pdf2.UHE1V561MPT.pdf
Wprowadzenie
Kupować UHE1V561MPT z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:35V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.394" Dia (10.00mm)
Seria:UHE
tętnienia prądu:1.2375A @ 120Hz
Package / Case:Radial, Can
temperatura robocza:-40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:UHE1V561MPT
Żywotność @ Temp.:7000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.197" (5.00mm)
Impedancja:42 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max):0.984" (25.00mm)
Rozszerzony opis:560µF 35V Aluminum Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 560UF 20% 35V RADIAL
Pojemność:560µF