UHE1V561MPD
UHE1V561MPD
Part Number:
UHE1V561MPD
Opis:
CAP ALUM 560UF 20% 35V RADIAL
Arkusz danych:
1.UHE1V561MPD.pdf2.UHE1V561MPD.pdf
Wprowadzenie
Kupować UHE1V561MPD z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:35V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.394" Dia (10.00mm)
Seria:UHE
tętnienia prądu:1.2375A @ 120Hz
Package / Case:Radial, Can
Inne nazwy:493-1584
temperatura robocza:-40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:17 Weeks
Numer części producenta:UHE1V561MPD
Żywotność @ Temp.:7000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.197" (5.00mm)
Impedancja:42 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max):0.984" (25.00mm)
Rozszerzony opis:560µF 35V Aluminum Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 560UF 20% 35V RADIAL
Pojemność:560µF