UCP2W270MPD
UCP2W270MPD
Part Number:
UCP2W270MPD
Producent:
Nichicon
Opis:
CAP ALUM 27UF 20% 450V RADIAL
Arkusz danych:
1.UCP2W270MPD.pdf2.UCP2W270MPD.pdf
Wprowadzenie
Kupować UCP2W270MPD z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:450V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.394" Dia (10.00mm)
Seria:UCP
tętnienia prądu:300mA @ 120Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can
Inne nazwy:493-13664
temperatura robocza:-25°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:19 Weeks
Numer części producenta:UCP2W270MPD
Żywotność @ Temp.:10000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.197" (5.00mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):1.319" (33.50mm)
Rozszerzony opis:27µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 27UF 20% 450V RADIAL
Pojemność:27µF