UCD0J681MNL1GS
UCD0J681MNL1GS
Part Number:
UCD0J681MNL1GS
Producent:
Nichicon
Opis:
CAP ALUM 680UF 20% 6.3V SMD
Arkusz danych:
1.UCD0J681MNL1GS.pdf2.UCD0J681MNL1GS.pdf3.UCD0J681MNL1GS.pdf
Wprowadzenie
Kupować UCD0J681MNL1GS z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:6.3V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Rozmiar / Wymiar:0.315" Dia (8.00mm)
Seria:UCD
tętnienia prądu:300mA @ 120Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:Radial, Can - SMD
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:31 Weeks
Numer części producenta:UCD0J681MNL1GS
Żywotność @ Temp.:5000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:-
Impedancja:160 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max):0.413" (10.50mm)
Rozszerzony opis:680µF 6.3V Aluminum Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 680UF 20% 6.3V SMD
Pojemność:680µF