UCD0J680MCL1GS
UCD0J680MCL1GS
Part Number:
UCD0J680MCL1GS
Producent:
Nichicon
Opis:
CAP ALUM 68UF 20% 6.3V SMD
Arkusz danych:
1.UCD0J680MCL1GS.pdf2.UCD0J680MCL1GS.pdf3.UCD0J680MCL1GS.pdf
Wprowadzenie
Kupować UCD0J680MCL1GS z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:6.3V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Rozmiar / Wymiar:0.248" Dia (6.30mm)
Seria:UCD
tętnienia prądu:120mA @ 120Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:Radial, Can - SMD
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:29 Weeks
Numer części producenta:UCD0J680MCL1GS
Żywotność @ Temp.:2000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:-
Impedancja:360 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max):0.240" (6.10mm)
Rozszerzony opis:68µF 6.3V Aluminum Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 68UF 20% 6.3V SMD
Pojemność:68µF