TVX2V330MCD
TVX2V330MCD
Part Number:
TVX2V330MCD
Opis:
CAP ALUM 33UF 20% 350V AXIAL
Arkusz danych:
TVX2V330MCD.pdf
Wprowadzenie
Kupować TVX2V330MCD z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:350V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.630" Dia x 1.319" L (16.00mm x 33.50mm)
Seria:VX
tętnienia prądu:190mA
Polaryzacja:-
Opakowania:Bulk
Package / Case:Axial, Can
temperatura robocza:-25°C ~ 85°C
Numer części producenta:TVX2V330MCD
Żywotność @ Temp.:2000 Hrs @ 85°C
Wysokość - Siedzą (Max):-
Rozszerzony opis:33µF 350V Aluminum Capacitors Axial, Can 2000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 33UF 20% 350V AXIAL
Pojemność:33µF