UPJ1E680MED
UPJ1E680MED
Part Number:
UPJ1E680MED
Opis:
CAP ALUM 68UF 20% 25V RADIAL
Arkusz danych:
1.UPJ1E680MED.pdf2.UPJ1E680MED.pdf
Wprowadzenie
Kupować UPJ1E680MED z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:25V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.248" Dia (6.30mm)
Seria:UPJ
tętnienia prądu:160mA @ 120Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:17 Weeks
Numer części producenta:UPJ1E680MED
Żywotność @ Temp.:2000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.098" (2.50mm)
Impedancja:570 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max):0.472" (12.00mm)
Rozszerzony opis:68µF 25V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 68UF 20% 25V RADIAL
Pojemność:68µF