STW11NM80
STW11NM80
Part Number:
STW11NM80
Producent:
ST
Opis:
MOSFET N-CH 800V 11A TO-247
Arkusz danych:
STW11NM80.pdf
Wprowadzenie
Kupować STW11NM80 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
VGS (th) (Max) @ Id:5V @ 250µA
Vgs (maks.):±30V
Technologia:MOSFET (Metal Oxide)
Dostawca urządzeń Pakiet:TO-247-3
Seria:MDmesh™
RDS (Max) @ ID, Vgs:400 mOhm @ 5.5A, 10V
Strata mocy (max):150W (Tc)
Opakowania:Tube
Package / Case:TO-247-3
Inne nazwy:497-4420-5
temperatura robocza:-65°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:18 Weeks
Numer części producenta:STW11NM80
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) @ Vds:1630pF @ 25V
Opłata bramkowa (Qg) (maksymalna) @ Vgs:43.6nC @ 10V
Rodzaj FET:N-Channel
Cecha FET:-
Rozszerzony opis:N-Channel 800V 11A (Tc) 150W (Tc) Through Hole TO-247-3
Napięcie Napędu (Max Rds On, Min Rds On):10V
Spust do źródła napięcia (Vdss):800V
Opis:MOSFET N-CH 800V 11A TO-247
Prąd - Ciągły Odpływ (Id) @ 25 ° C:11A (Tc)