STB20NM50FDT4
STB20NM50FDT4
Part Number:
STB20NM50FDT4
Opis:
MOSFET N-CH 500V 20A D2PAK
Arkusz danych:
STB20NM50FDT4.pdf
Wprowadzenie
Kupować STB20NM50FDT4 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
VGS (th) (Max) @ Id:5V @ 250µA
Technologia:MOSFET (Metal Oxide)
Dostawca urządzeń Pakiet:D2PAK
Seria:FDmesh™
RDS (Max) @ ID, Vgs:250 mOhm @ 10A, 10V
Strata mocy (max):192W (Tc)
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Inne nazwy:497-6191-2
temperatura robocza:150°C (TJ)
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:22 Weeks
Numer części producenta:STB20NM50FDT4
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) @ Vds:1380pF @ 25V
Opłata bramkowa (Qg) (maksymalna) @ Vgs:53nC @ 10V
Rodzaj FET:N-Channel
Cecha FET:-
Rozszerzony opis:N-Channel 500V 20A (Tc) 192W (Tc) Surface Mount D2PAK
Spust do źródła napięcia (Vdss):500V
Opis:MOSFET N-CH 500V 20A D2PAK
Prąd - Ciągły Odpływ (Id) @ 25 ° C:20A (Tc)