STU80N4F6
STU80N4F6
Part Number:
STU80N4F6
Producent:
ST
Opis:
MOSFET N CH 40V 80A IPAK
Arkusz danych:
STU80N4F6.pdf
Wprowadzenie
Kupować STU80N4F6 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
VGS (th) (Max) @ Id:4V @ 250µA
Vgs (maks.):±20V
Technologia:MOSFET (Metal Oxide)
Dostawca urządzeń Pakiet:TO-251
Seria:DeepGATE™, STripFET™ VI
RDS (Max) @ ID, Vgs:6.3 mOhm @ 40A, 10V
Strata mocy (max):70W (Tc)
Opakowania:Tube
Package / Case:TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA
Inne nazwy:497-13657-5
temperatura robocza:-55°C ~ 175°C (TJ)
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:STU80N4F6
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) @ Vds:2150pF @ 25V
Opłata bramkowa (Qg) (maksymalna) @ Vgs:36nC @ 10V
Rodzaj FET:N-Channel
Cecha FET:-
Rozszerzony opis:N-Channel 40V 80A (Tc) 70W (Tc) Through Hole TO-251
Napięcie Napędu (Max Rds On, Min Rds On):10V
Spust do źródła napięcia (Vdss):40V
Opis:MOSFET N CH 40V 80A IPAK
Prąd - Ciągły Odpływ (Id) @ 25 ° C:80A (Tc)