STD10PF06-1
STD10PF06-1
Part Number:
STD10PF06-1
Opis:
MOSFET P-CH 60V 10A IPAK
Arkusz danych:
STD10PF06-1.pdf
Wprowadzenie
Kupować STD10PF06-1 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
VGS (th) (Max) @ Id:4V @ 250µA
Technologia:MOSFET (Metal Oxide)
Dostawca urządzeń Pakiet:I-Pak
Seria:STripFET™ II
RDS (Max) @ ID, Vgs:200 mOhm @ 5A, 10V
Strata mocy (max):40W (Tc)
Opakowania:Tube
Package / Case:TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA
Inne nazwy:497-12781-5
STD10PF06-1-ND
temperatura robocza:175°C (TJ)
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:STD10PF06-1
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) @ Vds:850pF @ 25V
Opłata bramkowa (Qg) (maksymalna) @ Vgs:21nC @ 10V
Rodzaj FET:P-Channel
Cecha FET:-
Rozszerzony opis:P-Channel 60V 10A (Tc) 40W (Tc) Through Hole I-Pak
Spust do źródła napięcia (Vdss):60V
Opis:MOSFET P-CH 60V 10A IPAK
Prąd - Ciągły Odpływ (Id) @ 25 ° C:10A (Tc)