STD10NM50N
STD10NM50N
Part Number:
STD10NM50N
Producent:
ST
Opis:
MOSFET N-CH 500V 7A DPAK
Arkusz danych:
STD10NM50N.pdf
Wprowadzenie
Kupować STD10NM50N z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
VGS (th) (Max) @ Id:4V @ 250µA
Technologia:MOSFET (Metal Oxide)
Dostawca urządzeń Pakiet:DPAK
Seria:MDmesh™ II
RDS (Max) @ ID, Vgs:630 mOhm @ 3.5A, 10V
Strata mocy (max):70W (Tc)
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Inne nazwy:497-10954-2
temperatura robocza:150°C (TJ)
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:STD10NM50N
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) @ Vds:450pF @ 50V
Opłata bramkowa (Qg) (maksymalna) @ Vgs:17nC @ 10V
Rodzaj FET:N-Channel
Cecha FET:-
Rozszerzony opis:N-Channel 500V 7A (Tc) 70W (Tc) Surface Mount DPAK
Spust do źródła napięcia (Vdss):500V
Opis:MOSFET N-CH 500V 7A DPAK
Prąd - Ciągły Odpływ (Id) @ 25 ° C:7A (Tc)