STB80NF55-06T4
STB80NF55-06T4
Part Number:
STB80NF55-06T4
Opis:
MOSFET N-CH 55V 80A D2PAK
Arkusz danych:
STB80NF55-06T4.pdf
Wprowadzenie
Kupować STB80NF55-06T4 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
VGS (th) (Max) @ Id:4V @ 250µA
Vgs (maks.):±20V
Technologia:MOSFET (Metal Oxide)
Dostawca urządzeń Pakiet:D2PAK
Seria:STripFET™ II
RDS (Max) @ ID, Vgs:6.5 mOhm @ 40A, 10V
Strata mocy (max):300W (Tc)
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Inne nazwy:497-6558-2
STB80NF55-06T4-ND
STB80NF5506T4
temperatura robocza:-55°C ~ 175°C (TJ)
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:18 Weeks
Numer części producenta:STB80NF55-06T4
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) @ Vds:4400pF @ 25V
Opłata bramkowa (Qg) (maksymalna) @ Vgs:189nC @ 10V
Rodzaj FET:N-Channel
Cecha FET:-
Rozszerzony opis:N-Channel 55V 80A (Tc) 300W (Tc) Surface Mount D2PAK
Napięcie Napędu (Max Rds On, Min Rds On):10V
Spust do źródła napięcia (Vdss):55V
Opis:MOSFET N-CH 55V 80A D2PAK
Prąd - Ciągły Odpływ (Id) @ 25 ° C:80A (Tc)