STB80NF55-08AG
Part Number:
STB80NF55-08AG
Opis:
MOSFET N-CH 55V 80A D2PAK
Arkusz danych:
STB80NF55-08AG.pdf
Wprowadzenie
Kupować STB80NF55-08AG z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
VGS (th) (Max) @ Id:-
Vgs (maks.):-
Technologia:MOSFET (Metal Oxide)
Dostawca urządzeń Pakiet:D²PAK
Seria:-
RDS (Max) @ ID, Vgs:-
Strata mocy (max):-
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Inne nazwy:497-17142-2
temperatura robocza:-
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:STB80NF55-08AG
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) @ Vds:-
Opłata bramkowa (Qg) (maksymalna) @ Vgs:112nC @ 10V
Rodzaj FET:N-Channel
Cecha FET:-
Rozszerzony opis:N-Channel 55V 80A Surface Mount D²PAK
Napięcie Napędu (Max Rds On, Min Rds On):10V
Spust do źródła napięcia (Vdss):55V
Opis:MOSFET N-CH 55V 80A D2PAK
Prąd - Ciągły Odpływ (Id) @ 25 ° C:80A