SRP1038A-5R6M
Part Number:
SRP1038A-5R6M
Producent:
Bourns, Inc.
Opis:
FIXED IND 5.6UH 9A 19.3 MOHM SMD
Arkusz danych:
SRP1038A-5R6M.pdf
Wprowadzenie
Kupować SRP1038A-5R6M z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Rodzaj:Wirewound
Tolerancja:±20%
Rozmiar / Wymiar:0.433" L x 0.394" W (11.00mm x 10.00mm)
Zastawianie:Shielded
Seria:SRP1038A
oceny:AEC-Q200
P @ Częstotliwość:20 @ 100kHz
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:Nonstandard
temperatura robocza:-40°C ~ 150°C
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń:Carbonyl Powder
Standardowy czas oczekiwania producenta:19 Weeks
Numer części producenta:SRP1038A-5R6M
Indukcyjność:5.6µH
Wysokość - Siedzą (Max):0.157" (4.00mm)
Częstotliwość - Test:100kHz
Częstotliwość - samorezonansowa:15MHz
Rozszerzony opis:5.6µH Shielded Wirewound Inductor 9A 19.3 mOhm Max Nonstandard
Opis:FIXED IND 5.6UH 9A 19.3 MOHM SMD
DC Resistance (DCR):19.3 mOhm Max
Aktualna ocena:9A
Obecny - Nasycenie:14A