SRP1038A-1R0M
SRP1038A-1R0M
Part Number:
SRP1038A-1R0M
Producent:
Bourns, Inc.
Opis:
FIXED IND 1UH 18A 3.3 MOHM SMD
Arkusz danych:
1.SRP1038A-1R0M.pdf2.SRP1038A-1R0M.pdf
Wprowadzenie
Kupować SRP1038A-1R0M z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Rodzaj:Wirewound
Tolerancja:±20%
Dostawca urządzeń Pakiet:-
Rozmiar / Wymiar:0.433" L x 0.394" W (11.00mm x 10.00mm)
Zastawianie:Shielded
Seria:SRP1038A
oceny:AEC-Q200
P @ Częstotliwość:20 @ 100kHz
Opakowania:Original-Reel®
Package / Case:Nonstandard
Inne nazwy:SRP1038A-1R0MDKR
temperatura robocza:-40°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń:Carbonyl Powder
Standardowy czas oczekiwania producenta:19 Weeks
Numer części producenta:SRP1038A-1R0M
Indukcyjność:1µH
Wysokość - Siedzą (Max):0.157" (4.00mm)
Częstotliwość - Test:100kHz
Częstotliwość - samorezonansowa:47MHz
Rozszerzony opis:1µH Shielded Wirewound Inductor 18A 3.3 mOhm Max Nonstandard
Opis:FIXED IND 1UH 18A 3.3 MOHM SMD
DC Resistance (DCR):3.3 mOhm Max
Aktualna ocena:18A
Obecny - Nasycenie:36A