SRF1280-101M
SRF1280-101M
Part Number:
SRF1280-101M
Producent:
Bourns, Inc.
Opis:
INDUCT ARRAY 2 COIL 100UH SMD
Arkusz danych:
SRF1280-101M.pdf
Wprowadzenie
Kupować SRF1280-101M z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Tolerancja:±20%
Test indukcyjności - połączone szeregowo:400µH
Rozmiar / Wymiar:0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Zastawianie:Shielded
Seria:SRF1280
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:Nonstandard
Inne nazwy:SRF1280-101MTR
SRF1280101M
temperatura robocza:-40°C ~ 125°C
Liczba zwojów:2
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:20 Weeks
Numer części producenta:SRF1280-101M
Indukcyjność - połączone równolegle:100µH
Wysokość:0.315" (8.00mm)
Rozszerzony opis:Shielded Coil Inductor Array Inductance - Connected in Series Inductance - Connected in Parallel 175 mOhm Max DC Resistance (DCR) - Parallel Nonstandard
Opis:INDUCT ARRAY 2 COIL 100UH SMD
Oporność DC (DCR) - Seria:701 mOhm Max
Opór DC (DCR) - równoległy:175 mOhm Max
Aktualne nasycenie - serie:1.82A
Obecne nasycenie - równolegle:3.64A
Current Rating - Seria:980mA
Współczynnik natężenia prądu - równoległy:1.96A