SRF1280A-2R2Y
SRF1280A-2R2Y
Part Number:
SRF1280A-2R2Y
Opis:
INDUCT ARRAY 2 COIL 2.2UH SMD
Arkusz danych:
SRF1280A-2R2Y.pdf
Wprowadzenie
Kupować SRF1280A-2R2Y z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Tolerancja:±30%
Test indukcyjności - połączone szeregowo:8.8µH
Rozmiar / Wymiar:0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Zastawianie:Shielded
Seria:Automotive, AEC-Q200, SRF1280A
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:Nonstandard
Inne nazwy:SRF1280A-2R2YTR
temperatura robocza:-40°C ~ 125°C
Liczba zwojów:2
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:20 Weeks
Numer części producenta:SRF1280A-2R2Y
Indukcyjność - połączone równolegle:2.2µH
Wysokość:0.315" (8.00mm)
Rozszerzony opis:Shielded Coil Inductor Array Inductance - Connected in Series Inductance - Connected in Parallel 9.2 mOhm Max DC Resistance (DCR) - Parallel Nonstandard
Opis:INDUCT ARRAY 2 COIL 2.2UH SMD
Oporność DC (DCR) - Seria:33.8 mOhm Max
Opór DC (DCR) - równoległy:9.2 mOhm Max
Aktualne nasycenie - serie:12.7A
Obecne nasycenie - równolegle:25.5A
Current Rating - Seria:6.23A
Współczynnik natężenia prądu - równoległy:12.5A