SCH114-331
SCH114-331
Part Number:
SCH114-331
Producent:
Signal Transformer
Opis:
FIXED IND 330UH 560MA 1.22 OHM
Arkusz danych:
SCH114-331.pdf
Wprowadzenie
Kupować SCH114-331 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Rodzaj:Wirewound
Tolerancja:±10%
Dostawca urządzeń Pakiet:-
Rozmiar / Wymiar:0.409" L x 0.409" W (10.40mm x 10.40mm)
Zastawianie:Unshielded
Seria:SCH114
oceny:-
P @ Częstotliwość:-
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:Nonstandard
temperatura robocza:-40°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń:-
Standardowy czas oczekiwania producenta:12 Weeks
Numer części producenta:SCH114-331
Indukcyjność:330µH
Wysokość - Siedzą (Max):0.193" (4.90mm)
Częstotliwość - Test:100kHz
Częstotliwość - samorezonansowa:-
Rozszerzony opis:330µH Unshielded Wirewound Inductor 560mA 1.22 Ohm Max Nonstandard
Opis:FIXED IND 330UH 560MA 1.22 OHM
DC Resistance (DCR):1.22 Ohm Max
Aktualna ocena:560mA
Obecny - Nasycenie:700mA