SCH114-151
SCH114-151
Part Number:
SCH114-151
Producent:
Signal Transformer
Opis:
FIXED IND 150UH 960MA 492 MOHM
Arkusz danych:
SCH114-151.pdf
Wprowadzenie
Kupować SCH114-151 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Rodzaj:Wirewound
Tolerancja:±10%
Dostawca urządzeń Pakiet:-
Rozmiar / Wymiar:0.409" L x 0.409" W (10.40mm x 10.40mm)
Zastawianie:Unshielded
Seria:SCH114
oceny:-
P @ Częstotliwość:-
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:Nonstandard
temperatura robocza:-40°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń:-
Standardowy czas oczekiwania producenta:12 Weeks
Numer części producenta:SCH114-151
Indukcyjność:150µH
Wysokość - Siedzą (Max):0.193" (4.90mm)
Częstotliwość - Test:100kHz
Częstotliwość - samorezonansowa:-
Rozszerzony opis:150µH Unshielded Wirewound Inductor 960mA 492 mOhm Max Nonstandard
Opis:FIXED IND 150UH 960MA 492 MOHM
DC Resistance (DCR):492 mOhm Max
Aktualna ocena:960mA
Obecny - Nasycenie:1.1A