S4008FS31
S4008FS31
Part Number:
S4008FS31
Producent:
Littelfuse
Opis:
SCR SENS 400V 8A TO-202
Arkusz danych:
S4008FS31.pdf
Wprowadzenie
Kupować S4008FS31 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Na członkowskim (VTM) (max):1.6V
Napięcie - Stan Wyłączony:400V
Napięcie - Brama wyzwalania (VGT) (maks):800mV
Dostawca urządzeń Pakiet:TO-202
Seria:-
Rodzaj SCR:Sensitive Gate
Opakowania:Bulk
Package / Case:TO-202 Long Tab
temperatura robocza:-40°C ~ 110°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:S4008FS31
Rozszerzony opis:SCR 400V 8A Sensitive Gate Through Hole TO-202
Opis:SCR SENS 400V 8A TO-202
Obecny - Na członkowskim (IT (RMS)) (max):8A
Obecny - Na członkowskim (It (AV)) (Max):5.1A
Obecny - Off State (max):5µA
Obecny -. Non Rep Surge 50, 60Hz (ITSM):83A, 100A
Obecny - trzymaj (Ih) (maks):8mA