S4008VS2TP
S4008VS2TP
Part Number:
S4008VS2TP
Opis:
SCR 400V 8A TO251
Arkusz danych:
S4008VS2TP.pdf
Wprowadzenie
Kupować S4008VS2TP z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Na członkowskim (VTM) (max):1.6V
Napięcie - Stan Wyłączony:400V
Napięcie - Brama wyzwalania (VGT) (maks):800mV
Dostawca urządzeń Pakiet:TO-251 (V-Pak/I-Pak)
Seria:-
Rodzaj SCR:Sensitive Gate
Opakowania:Tube
Package / Case:TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA
temperatura robocza:-40°C ~ 110°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:11 Weeks
Numer części producenta:S4008VS2TP
Rozszerzony opis:SCR 400V 8A Sensitive Gate Through Hole TO-251 (V-Pak/I-Pak)
Opis:SCR 400V 8A TO251
Obecny - Na członkowskim (IT (RMS)) (max):8A
Obecny - Na członkowskim (It (AV)) (Max):5.1A
Obecny - Off State (max):5µA
Obecny -. Non Rep Surge 50, 60Hz (ITSM):83A, 100A
Obecny - trzymaj (Ih) (maks):6mA