RW3R0DB100RJET
RW3R0DB100RJET
Part Number:
RW3R0DB100RJET
Producent:
Ohmite
Opis:
RES SMD 100 OHM 5% 3W J LEAD
Arkusz danych:
RW3R0DB100RJET.pdf
Wprowadzenie
Kupować RW3R0DB100RJET z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Tolerancja:±5%
Współczynnik temperaturowy:±20ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet:SMD J-Lead, Recessed
Rozmiar / Wymiar:0.625" L x 0.273" W (15.88mm x 6.93mm)
Seria:RW
Oporność (Ohm):100
Moc (W):3W
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:6327 J-Lead
Inne nazwy:RW3R0DB100RJETR
temperatura robocza:-55°C ~ 150°C
Liczba zakończeń:2
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:14 Weeks
Numer części producenta:RW3R0DB100RJET
Wysokość - Siedzą (Max):0.231" (5.87mm)
cechy:Current Sense
Współczynnik awaryjności:-
Rozszerzony opis:100 Ohm ±5% 3W Chip Resistor 6327 J-Lead Current Sense Wirewound
Opis:RES SMD 100 OHM 5% 3W J LEAD