RW3R0DB1R00JT
RW3R0DB1R00JT
Part Number:
RW3R0DB1R00JT
Opis:
RES SMD 1 OHM 5% 3W J LEAD
Stan ołowiu / status RoHS:
Zawiera ołów / RoHS niezgodny
Dostępna Ilość:
12741 Pieces
Arkusz danych:
RW3R0DB1R00JT.pdf
Wprowadzenie
Kupować RW3R0DB1R00JT z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Tolerancja:±5%
Współczynnik temperaturowy:±50ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet:SMD J-Lead, Recessed
Rozmiar / Wymiar:0.625" L x 0.273" W (15.88mm x 6.93mm)
Seria:RW
Oporność (Ohm):1
Moc (W):3W
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:6327 J-Lead
Inne nazwy:RW3R0DB1R00JTR
RW3R0DB1R00JTTR
RW3R0DB1R00JTTR-ND
RW3R0J1.00TR
temperatura robocza:-55°C ~ 150°C
Numer części producenta:RW3R0DB1R00JT
Wysokość - Siedzą (Max):0.231" (5.87mm)
cechy:Current Sense
Współczynnik awaryjności:-
Rozszerzony opis:1 Ohm ±5% 3W Chip Resistor 6327 J-Lead Current Sense Wirewound
Opis:RES SMD 1 OHM 5% 3W J LEAD