Kupować RUE900 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Max: | 30V |
|---|---|
| Rodzaj: | Polymeric |
| Czas Trip: | 20s |
| Grubość (maks): | - |
| Rozmiar / Wymiar: | 0.949" L x 0.120" W (24.10mm x 3.00mm) |
| Seria: | PolySwitch® |
| Odporność - post Trip (R1) (maks.): | 20 mOhm |
| Odporność - początkowa (Ri) (min): | 5 mOhm |
| Odporność - 25 ° C (Typ): | - |
| oceny: | - |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | Radial, Disc |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta: | RUE900 |
| Główny odstęp: | 0.402" (10.20mm) |
| Wysokość - Siedzą (Max): | 1.169" (29.70mm) |
| Rozszerzony opis: | PTC Resettable Fuse 30V Ih Through Hole Radial, Disc |
| Opis: | POLYSWITCH RUE SERIES 9.00A |
| Obecny - Trip (It): | 18A |
| Obecny - Max: | 40A |
| Obecny - trzymaj (Ih) (maks): | 9A |
| Zatwierdzenia: | CSA, TUV, UR |
| Email: | [email protected] |