RT9025-12GSP
RT9025-12GSP
Part Number:
RT9025-12GSP
Opis:
IC REG LDO 1.2V/ADJ 2A 8SOP
Arkusz danych:
RT9025-12GSP.pdf
Wprowadzenie
Kupować RT9025-12GSP z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Wyjście:1.2V, 0.8 V ~ 5 V
Napięcie - Wejście:1.4 V ~ 5 V
Napięcie - Wypadanie (typowy):0.23V @ 2A
Dostawca urządzeń Pakiet:8-SOP-EP
Seria:-
regulator topologii:Positive Fixed or Adjustable
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad
temperatura robocza:-40°C ~ 85°C
Numer części producenta:RT9025-12GSP
Rozszerzony opis:Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed or Adjustable Output 1.2V, 0.8 V ~ 5 V 2A 8-SOP-EP
Opis:IC REG LDO 1.2V/ADJ 2A 8SOP
Obecny - Wyjście:2A