RT9020-33GU5
Part Number:
RT9020-33GU5
Opis:
IC REG LDO 3.3V 0.5A SC70-5
Arkusz danych:
RT9020-33GU5.pdf
Wprowadzenie
Kupować RT9020-33GU5 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Wyjście:3.3V
Napięcie - Wejście:Up to 5.5V
Napięcie - Wypadanie (typowy):0.25V @ 500mA
Dostawca urządzeń Pakiet:SC-70-5
Seria:-
regulator topologii:Positive Fixed
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
temperatura robocza:-40°C ~ 85°C
Numer części producenta:RT9020-33GU5
Rozszerzony opis:Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 3.3V 500mA SC-70-5
Opis:IC REG LDO 3.3V 0.5A SC70-5
Obecny - Wyjście:500mA
Obecny - Limit (Min):500mA