REG104FA-3.3/500G3
Part Number:
REG104FA-3.3/500G3
Producent:
Opis:
IC REG LDO 3.3V 1A DDPAK
Arkusz danych:
REG104FA-3.3/500G3.pdf
Wprowadzenie
Kupować REG104FA-3.3/500G3 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Wyjście:3.3V
Napięcie - Wejście:Up to 15V
Napięcie - Wypadanie (typowy):0.23V @ 1A
Dostawca urządzeń Pakiet:DDPAK/TO-263-5
Seria:-
regulator topologii:Positive Fixed
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA
temperatura robocza:-40°C ~ 85°C
Ilość Regulatorów:1
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):2 (1 Year)
Standardowy czas oczekiwania producenta:6 Weeks
Numer części producenta:REG104FA-3.3/500G3
Rozszerzony opis:Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 3.3V 1A DDPAK/TO-263-5
Opis:IC REG LDO 3.3V 1A DDPAK
Obecny - Wyjście:1A
Obecny - Limit (Min):1.2A