REG104FA-2.5KTTTG3
Part Number:
REG104FA-2.5KTTTG3
Producent:
Opis:
IC REG LDO 2.5V 1A DDPAK
Arkusz danych:
REG104FA-2.5KTTTG3.pdf
Wprowadzenie
Kupować REG104FA-2.5KTTTG3 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Wyjście:2.5V
Napięcie - Wejście:Up to 15V
Napięcie - Wypadanie (typowy):-
Dostawca urządzeń Pakiet:DDPAK/TO-263-5
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA
temperatura robocza:-40°C ~ 85°C
Ilość Regulatorów:1
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):2 (1 Year)
Standardowy czas oczekiwania producenta:6 Weeks
Numer części producenta:REG104FA-2.5KTTTG3
Rozszerzony opis:Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 2.5V 1A DDPAK/TO-263-5
Opis:IC REG LDO 2.5V 1A DDPAK
Obecny - Wyjście:1A
Obecny - Limit (Min):1.2A