PWR4525WR047JE
Part Number:
PWR4525WR047JE
Opis:
RES SMD 0.047 OHM 5% 2W 4525
Arkusz danych:
PWR4525WR047JE.pdf
Wprowadzenie
Kupować PWR4525WR047JE z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Tolerancja:±5%
Współczynnik temperaturowy:±150ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet:-
Rozmiar / Wymiar:0.449" L x 0.252" W (11.40mm x 6.40mm)
Seria:PWR4525
Oporność (Ohm):0.047
Moc (W):2W
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:4525 J-Lead
temperatura robocza:-55°C ~ 275°C
Numer części producenta:PWR4525WR047JE
Wysokość - Siedzą (Max):0.197" (5.00mm)
cechy:Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Współczynnik awaryjności:-
Rozszerzony opis:0.047 Ohm ±5% 2W Chip Resistor 4525 J-Lead Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding Wirewound
Opis:RES SMD 0.047 OHM 5% 2W 4525