PWR4525WR030J
PWR4525WR030J
Part Number:
PWR4525WR030J
Producent:
Bourns, Inc.
Opis:
RES SMD 0.03 OHM 5% 2W 4525
Arkusz danych:
PWR4525WR030J.pdf
Wprowadzenie
Kupować PWR4525WR030J z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Tolerancja:±5%
Współczynnik temperaturowy:±150ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet:-
Rozmiar / Wymiar:0.449" L x 0.252" W (11.40mm x 6.40mm)
Seria:PWR4525
Oporność (Ohm):0.03
Moc (W):2W
Opakowania:Bulk
Package / Case:4525 J-Lead
temperatura robocza:-55°C ~ 275°C
Liczba zakończeń:2
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:17 Weeks
Numer części producenta:PWR4525WR030J
Wysokość - Siedzą (Max):0.197" (5.00mm)
cechy:Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Współczynnik awaryjności:-
Rozszerzony opis:0.03 Ohm ±5% 2W Chip Resistor 4525 J-Lead Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding Wirewound
Opis:RES SMD 0.03 OHM 5% 2W 4525