PLF1A681MDO1
PLF1A681MDO1
Part Number:
PLF1A681MDO1
Producent:
Nichicon
Opis:
CAP ALUM POLY 680UF 20% 10V T/H
Arkusz danych:
1.PLF1A681MDO1.pdf2.PLF1A681MDO1.pdf
Wprowadzenie
Kupować PLF1A681MDO1 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:10V
Rodzaj:Polymer
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.394" Dia (10.00mm)
Seria:PLF
Ripple Current - niska częstotliwość:-
Pulsujący prąd - wysoka częstotliwość:6.1A @ 100kHz
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:18 Weeks
Numer części producenta:PLF1A681MDO1
Żywotność @ Temp.:2000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.197" (5.00mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):0.512" (13.00mm)
Rozszerzony opis:680µF ±20% 10V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 7 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):7 mOhm
Opis:CAP ALUM POLY 680UF 20% 10V T/H
Pojemność:680µF