PLF1A680MDL4TD
PLF1A680MDL4TD
Part Number:
PLF1A680MDL4TD
Opis:
CAP ALUM POLY 68UF 20% 10V T/H
Arkusz danych:
1.PLF1A680MDL4TD.pdf2.PLF1A680MDL4TD.pdf
Wprowadzenie
Kupować PLF1A680MDL4TD z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:10V
Rodzaj:Polymer
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.248" Dia (6.30mm)
Seria:PLF
Ripple Current - niska częstotliwość:-
Pulsujący prąd - wysoka częstotliwość:2.9A @ 100kHz
Opakowania:Tape & Box (TB)
Package / Case:Radial, Can
Inne nazwy:493-14109-2
493-14109-2-ND
PLF1A680MDL4TD-ND
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:17 Weeks
Numer części producenta:PLF1A680MDL4TD
Żywotność @ Temp.:2000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.098" (2.50mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):0.413" (10.50mm)
Rozszerzony opis:68µF ±20% 10V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 25 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):25 mOhm
Opis:CAP ALUM POLY 68UF 20% 10V T/H
Pojemność:68µF