Kupować PI2EQX5964ZFEX z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Dostawa: | 1.2V |
|---|---|
| Rodzaj: | Buffer, ReDriver |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 56-TQFN (11x5) |
| Kondycjonowanie sygnałów: | Input Equalization, Output De-Emphasis |
| Seria: | PCI Express®(PCIe), ReDriver™ |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 56-WFQFN Exposed Pad |
| Wydajność: | CML |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C |
| Liczba kanałów: | 4 |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 6 Weeks |
| Numer części producenta: | PI2EQX5964ZFEX |
| Wkład: | CML |
| Rozszerzony opis: | Buffer, ReDriver 4 Channel 5Gbps 56-TQFN (11x5) |
| Opis: | IC REDRIVER PCIE 4CH 56TQFN |
| Czas zwłoki: | 750ps |
| Szybkość transmisji danych (maks.): | 5Gbps |
| Obecny - Dostawa: | 800mA |
| Pojemność - Wejście: | - |
| Aplikacje: | PCIe |
| Email: | [email protected] |