Kupować PI2EQX5864CZFE z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Dostawa: | 1.15 V ~ 1.25 V |
|---|---|
| Rodzaj: | Buffer, ReDriver |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 56-TQFN (11x5) |
| Kondycjonowanie sygnałów: | Input Equalization, Output De-Emphasis |
| Seria: | - |
| Opakowania: | Tube |
| Package / Case: | 56-WFQFN Exposed Pad |
| Wydajność: | CML |
| temperatura robocza: | 0°C ~ 70°C |
| Liczba kanałów: | 8 |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta: | PI2EQX5864CZFE |
| Wkład: | CML |
| Rozszerzony opis: | Buffer, ReDriver 8 Channel 5Gbps 56-TQFN (11x5) |
| Opis: | IC REDRIVER PCIE 8CH 56TQFN |
| Czas zwłoki: | - |
| Szybkość transmisji danych (maks.): | 5Gbps |
| Obecny - Dostawa: | 800mA |
| Pojemność - Wejście: | 50pF |
| Aplikacje: | PCIe |
| Email: | [email protected] |