Kupować PFRX.185.2 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Max: | 60V |
|---|---|
| Rodzaj: | Polymeric |
| Czas Trip: | 12.6s |
| Grubość (maks): | - |
| Rozmiar / Wymiar: | 0.701" Dia x 0.122" W (17.80mm x 3.10mm) |
| Seria: | PFRX |
| Odporność - post Trip (R1) (maks.): | 190 mOhm |
| Odporność - początkowa (Ri) (min): | 80 mOhm |
| Odporność - 25 ° C (Typ): | - |
| oceny: | - |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | Radial, Disc |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Numer części producenta: | PFRX.185.2 |
| Główny odstęp: | 0.201" (5.10mm) |
| Wysokość - Siedzą (Max): | 0.902" (22.90mm) |
| Rozszerzony opis: | PTC Resettable Fuse 60V Ih Through Hole Radial, Disc |
| Opis: | FUSE PTC 1.85A 60V RESET RADIAL |
| Obecny - Trip (It): | 3.7A |
| Obecny - Max: | 40A |
| Obecny - trzymaj (Ih) (maks): | 1.85A |
| Zatwierdzenia: | CSA, TUV, UR |
| Email: | [email protected] |