Kupować LR4-190XF z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Max: | 15V |
|---|---|
| Rodzaj: | Polymeric |
| Czas Trip: | 5s |
| Grubość (maks): | 0.039" (1.00mm) |
| Rozmiar / Wymiar: | 0.648" L x 0.283" W (16.45mm x 7.20mm) |
| Seria: | PolySwitch®, LR4 |
| Odporność - post Trip (R1) (maks.): | 102 mOhm |
| Odporność - początkowa (Ri) (min): | 39 mOhm |
| Odporność - 25 ° C (Typ): | - |
| oceny: | - |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | Strap |
| Inne nazwy: | F05185-000 RF1533-000 RF1533-000-ND RF1533000 |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C |
| Rodzaj mocowania: | User Defined |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 8 Weeks |
| Numer części producenta: | LR4-190XF |
| Główny odstęp: | - |
| Wysokość - Siedzą (Max): | - |
| Rozszerzony opis: | PTC Resettable Fuse 15V Ih User Defined Strap |
| Opis: | POLYSWITCH PTC RESET 1.9A STRAP |
| Obecny - Trip (It): | 3.9A |
| Obecny - Max: | 100A |
| Obecny - trzymaj (Ih) (maks): | 1.9A |
| Zatwierdzenia: | CSA, TUV, UL |
| Email: | [email protected] |