ND471821
Part Number:
ND471821
Producent:
Powerex, Inc.
Opis:
MOD SCR/DIODE 210A 1800V
Arkusz danych:
ND471821.pdf
Wprowadzenie
Kupować ND471821 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Stan Wyłączony:-
Struktura:-
Seria:-
Opakowania:-
Package / Case:-
temperatura robocza:-
Ilość SCR, diody:-
Rodzaj mocowania:-
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:20 Weeks
Numer części producenta:ND471821
Rozszerzony opis:SCR Module
Opis:MOD SCR/DIODE 210A 1800V
Obecny - Na członkowskim (IT (RMS)) (max):-
Obecny -. Non Rep Surge 50, 60Hz (ITSM):-