F1857CCH1600
Part Number:
F1857CCH1600
Producent:
Crydom
Opis:
MODULE SCR/DIODE 55A 600VAC
Arkusz danych:
1.F1857CCH1600.pdf2.F1857CCH1600.pdf3.F1857CCH1600.pdf
Wprowadzenie
Kupować F1857CCH1600 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Stan Wyłączony:1600V
Napięcie - Brama wyzwalania (VGT) (maks):3V
Struktura:Common Cathode - SCR/Diode
Seria:-
Opakowania:Bulk
Package / Case:Module
temperatura robocza:-40°C ~ 125°C (TJ)
Ilość SCR, diody:1 SCR, 1 Diode
Rodzaj mocowania:Chassis Mount
Numer części producenta:F1857CCH1600
Rozszerzony opis:SCR Module 1600V 55A (DC) Common Cathode - SCR/Diode Chassis Mount Module
Opis:MODULE SCR/DIODE 55A 600VAC
Obecny - Na członkowskim (IT (RMS)) (max):55A (DC)
Obecny -. Non Rep Surge 50, 60Hz (ITSM):1500A @ 60Hz
Obecny - Brama wyzwalania (IGT) (maks):150mA