MXSMBJ12CA
MXSMBJ12CA
Part Number:
MXSMBJ12CA
Opis:
TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO214AA
Dostępna Ilość:
16133 Pieces
Arkusz danych:
MXSMBJ12CA.pdf
Wprowadzenie
Kupować MXSMBJ12CA z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Reverse patowa (typ):12V
Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp:19.9V
Napięcie - podziały (min):13.3V
Ochrona linii zasilających:No
Moc - Peak Pulse:600W
Opakowania:Bulk
Package / Case:DO-214AA, SMB
Inne nazwy:1086-14015
1086-14015-MIL
temperatura robocza:-65°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:MXSMBJ12CA
Opis:TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO214AA
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs):30.2A