MXSMBJ120CA
MXSMBJ120CA
Part Number:
MXSMBJ120CA
Producent:
Microsemi
Opis:
TVS DIODE 120VWM 193VC DO214AA
Stan ołowiu / status RoHS:
Zawiera ołów / RoHS niezgodny
Dostępna Ilość:
15845 Pieces
Arkusz danych:
MXSMBJ120CA.pdf
Wprowadzenie
Kupować MXSMBJ120CA z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Reverse patowa (typ):120V
Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp:193V
Napięcie - podziały (min):133V
Rodzaj:Zener
Dostawca urządzeń Pakiet:SMBJ (DO-214AA)
Seria:Military, MIL-PRF-19500
Ochrona linii zasilających:No
Moc - Peak Pulse:600W
Opakowania:Bulk
Package / Case:DO-214AA, SMB
Inne nazwy:1086-14011
1086-14011-MIL
temperatura robocza:-65°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:MXSMBJ120CA
Opis:TVS DIODE 120VWM 193VC DO214AA
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs):3.1A