MXP5KE43CA
MXP5KE43CA
Part Number:
MXP5KE43CA
Producent:
Microsemi
Opis:
TVS DIODE 43VWM 69.4VC DO41
Stan ołowiu / status RoHS:
Zawiera ołów / RoHS niezgodny
Dostępna Ilość:
17838 Pieces
Arkusz danych:
MXP5KE43CA.pdf
Wprowadzenie
Kupować MXP5KE43CA z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Reverse patowa (typ):43V
Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp:69.4V
Napięcie - podziały (min):47.8V
Rodzaj:Zener
Dostawca urządzeń Pakiet:DO-204AL (DO-41)
Seria:Military, MIL-PRF-19500
Ochrona linii zasilających:No
Moc - Peak Pulse:500W
Opakowania:Bulk
Package / Case:DO-204AL, DO-41, Axial
Inne nazwy:1086-12949
1086-12949-MIL
temperatura robocza:-65°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:MXP5KE43CA
Opis:TVS DIODE 43VWM 69.4VC DO41
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs):7.2A